AR2010-10K-0.1% - Резистори SMD
AR2010-10K-0.1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
  • Назва у виробника: AR10BTCV1002
Опис
Резистор: thin film; прецизійний; SMD; 2010; 10кОм; 0,25Вт; ±0,1%
Характеристики
Виробник Viking
Тип резистора thin film
Корпус - дюйм 2010
Корпус - мм 5025
Опір 10кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±0,1%
Робоча напруга 200В
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 400В
Серія виробника AR
Монтаж SMD
Вид резистора прецизійний
Робоча температура -55...155°C