AR0805-68K-0.1% - Резистори SMD
AR0805-68K-0.1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
  • Назва у виробника: AR05BTCW6802
Опис
Резистор: thin film; прецизійний; SMD; 0805; 68кОм; 0,125Вт; ±0,1%
Тип резистора thin film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 68кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±0,1%
Робоча напруга 150В
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 300В
Серія виробника AR
Монтаж SMD
Вид резистора прецизійний
Робоча температура -55...155°C