AR0603-33R-0.1% - Резистори SMD
AR0603-33R-0.1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
  • Назва у виробника: AR03BTCX0330
Опис
Резистор: thin film; прецизійний; SMD; 0603; 33Ом; 0,1Вт; ±0,1%; AR
Характеристики
Виробник Viking
Тип резистора thin film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 33Ом
Потужність 0,1Вт
Допуск ±0,1%
Робоча напруга 75В
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Вид резистора прецизійний
Робоча температура -55...155°C
Імпульсна макс. напруга 150В