AL300W-60R - Резистори потужності
AL300W-60R
Опис
Резистор: дротяний; з радіатором; 60Ом; 300Вт; ±5%; 215x60x30мм
Характеристики
Виробник SR PASSIVES
Довжина відводів 0,4м
Виводи проводи
Використання гальмівний резистор
Тип резистора дротяний
Вид резистора з радіатором
Розміри корпусу 215x60x30мм
Растр монтажних отворів 200мм
Кількість монтажних отворів 2
Потужність 300Вт
Допуск ±5%
Опір 60Ом
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C