AHP50W-6RJ - Резистори потужності
AHP50W-6RJ
Опис
Резистор: дротяний; з радіатором; 6Ом; 50Вт; ±5%; 50ppm/°C; 38,5мм
Характеристики
Виробник SR PASSIVES
Виводи до лютування
Тип резистора дротяний
Вид резистора з радіатором
Растр монтажних отворів 38,5мм
Кількість монтажних отворів 2
Опір 6Ом
Потужність 50Вт
Допуск ±5%
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C