AC0805FR-07220RL - Резистори SMD
AC0805FR-07220RL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 220Ом; 125мВт; ±1%; 150В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник YAGEO
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 220Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Робоча напруга 150В