AC03000003300JAC00 - Резистори потужності
AC03000003300JAC00
Опис
Resistor: wire-wound; THT; 330Ω; 3W; ±5%; Ø4.8x13mm; axial; L: 13mm
Характеристики
Виробник VISHAY
Тип резистора дротяний
Монтаж THT
Опір 330Ом
Потужність 3Вт
Допуск ±5%
Розміри корпусу Ø4,8x13мм
Виводи осьові
Відповідність стандарту AEC-Q200
Довжина 13мм
Діаметр 4,8мм