7S.36.9.024.5510 - Запобіжні вимикачі - модулі управління
7S.36.9.024.5510
Опис
Модуль автоматики: реле безпеки; 24ВDC; OUT: 6; на шину DIN; 7S
Характеристики
Виробник FINDER
Монтаж на шину DIN
тип модуля автоматики реле безпеки
Електричне під'єднування різьбові клеми
Додаткові функції стан режиму роботи: LED
Робоча температура -40...70°C
Зовнішні розміри 22,5x86,2x100,3мм
Ступінь забруднення 2
Номінальний струм
Кількість виходів 6
Напруга живлення 24В DC
Напруга ізоляції 250В
Електричні параметри роз’ємів 250В AC / 6А