25121WJ039KT4E - Резистори SMD
25121WJ039KT4E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 2512; 390мОм; 1Вт; ±5%; 200В; -55÷125°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 2512
Корпус - мм 6432
Опір 0,39Ом
Потужність 1Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 500В
Робоча температура -55...125°C
Температурний коефіцієнт 800ppm/°C