1206W4J0150T5E - Резистори SMD
1206W4J0150T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 15Ом; 250мВт; ±5%; 200В; -55÷155°C
Корпус - мм 3216
Опір 15Ом
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча температура -55...155°C
Робоча напруга 200В