1206S4F560JT5E - Резистори SMD
1206S4F560JT5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 56Ом; 250мВт; ±1%; -55÷125°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 56Ом
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...125°C
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C