1206S4F4991T5E - Резистори SMD
1206S4F4991T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 4,99кОм; 250мВт; ±1%; -55÷125°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 4,99кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Монтаж SMD
Робоча температура -55...125°C