0ZCJ0025AF2E - Запобіжники полімерні SMD
0ZCJ0025AF2E
Опис
Запобіжник: полімерний PTC; 250мА; Iмакс: 40А; SMD; 0ZCJ; 1206
Характеристики
Виробник BEL FUSE
Монтаж SMD
Номінальний струм 0,25А
Робоча температура -40...85°C
Серія виробника 0ZCJ
Тип запобіжника полімерний PTC
Опір мін. 550мОм
Струм перемикання 0,5А
Опір макс. 2,3Ом
Потужність 0,6Вт
Максимальна напруга 24В
Максимальний струм 40А