0805S8J0393T5E - Резистори SMD
0805S8J0393T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 39кОм; 125мВт; ±5%; -55÷125°C
Корпус - мм 2012
Опір 39кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±5%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Робоча температура -55...125°C