08053D475KAT2A - Конденсатори MLCC SMD
08053D475KAT2A
Опис
Конденсатор: керамічний; MLCC; 4,7мкФ; 25В; X5R; ±10%; SMD; 0805
Характеристики
Виробник KYOCERA AVX
Тип конденсатора керамічний
Вид конденсатора MLCC
Ємність 4,7мкФ
Робоча напруга 25В
Діелектрик X5R
Допуск ±10%
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Діаметр роліка макс. 180мм
Робоча температура -55...85°C