0603SAJ056JT5E - Резистори SMD
0603SAJ056JT5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 5,6Ом; 100мВт; ±5%; -55÷155°C
Корпус - мм 1608
Опір 5,6Ом
Потужність 0,1Вт
Допуск ±5%
Температурний коефіцієнт 400ppm/°C
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C