0603SAJ0393T5E - Резистори SMD
0603SAJ0393T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 39кОм; 100мВт; ±5%; -55÷155°C
Корпус - мм 1608
Опір 39кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±5%
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C