0451.062MRL - Запобіжники SMD 2410 надшвидкі
0451.062MRL
Опис
Запобіжник: плавка; 62мА; 125ВAC; 125ВDC; надшвидкодіючий; SMD
Характеристики
Виробник LITTELFUSE
Монтаж SMD
Вид запобіжника керамічний
Покриття контакту позолочений
Характеристика запобіжника надшвидкодіючий
Тип запобіжника плавка
Розмір запобіжника 6,1x2,7x2,7мм
Номінальний струм 62мА
Характеристика вимкнення 1In: мин 4г
2In: макс 5с
Струм відключення 50А
Номінальна напруга 125В AC
125В DC
Температура паяння 260°C / 10 с