0251.750MAT1L - Осьові запобіжники надшвидкодіючі
0251.750MAT1L
Опис
Запобіжник: плавка; 750мА; 125В; надшвидкодіючий; осьовий; PICO II
Характеристики
Виробник LITTELFUSE
Тип запобіжника плавка
Номінальний струм 0,75А
Номінальна напруга 0,125кВ
Характеристика запобіжника надшвидкодіючий
Вид запобіжника мініатюрний
осьовий
Розмір запобіжника 2,8x7,1мм
Серія виробника PICO II
Струм відключення 50А
Характеристика вимкнення 1In: мин 4г
2In: макс 1с
2,75In: макс 300мс
4In: макс 30мс
10In: макс 4мс
Макс. спад напруги 176мВ
Вид упаковки Ammo Pack
cтрічка
Виводи до лютування
Діаметр виводів 0,64мм