0105WHF1001TDE - Резистори SMD
0105WHF1001TDE
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Resistor: thick film; SMD; 01005; 1kΩ; 31.25mW; ±1%; -55÷125°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Монтаж SMD
Робоча температура -55...125°C
Потужність 31,25мВт
Допуск ±1%
Робоча напруга 15В
Опір 1кОм