XDR-240-36PI - Блоки живлення для шини DIN
XDR-240-36PI
Опис
Блок живлення: імпульсний; на рейці DIN; 240Вт; 36ВDC; 13,32А
Характеристики
Виробник MEAN WELL
Тип блоку живлення імпульсний
Вид блоку живлення на рейці DIN
Потужність 240Вт
Вихідна напруга 36В DC
Діапазон вихідної напруги 36...42В DC
Вихідний струм 13,32А
Напруга живлення 80...431В DC
85...305В AC
Електричне під'єднування клемми push-in
Монтаж на шину DIN
Зовнішні розміри 40x125,2x116мм
Кількість виходів 1
Робоча температура -40...85°C
Захист від короткого замикання SCP
перегрівання OTP
проти короткого замикання OVP
протиперевантажувальні OPP
ККД 95,5%