VJ0603A2R7CXACW1BC - Конденсатори MLCC SMD
VJ0603A2R7CXACW1BC
Опис
Конденсатор: керамічний; MLCC; 2,7пФ; 50В; C0G (NP0); ±0,25пФ; SMD
Характеристики
Виробник VISHAY
Тип конденсатора керамічний
Ємність 2,7пФ
Робоча напруга 50В
Діелектрик C0G (NP0)
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Робоча температура -55...125°C
Вид конденсатора MLCC
Погрішність ємкості ±0,25пФ