TMM-M3X10/DR413 - Елементи дистанційні металеві
TMM-M3X10/DR413
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 10мм; Різьба зовн: M3; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Довжина дистанції 10мм
Зовнішня різьба M3
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з двостороннім зовнішнім різьбленням
Розмір L3 8мм