TFPR5-6R8-K - Інші резистори
TFPR5-6R8-K
Опис
Резистор: thick film; планарний; THT; 6,8Ом; 5Вт; ±10%; -55÷170°C
Характеристики
Виробник TELPOD
Тип резистора thick film
Монтаж THT
Вид резистора планарний
Використання для UPS
Робоча температура -55...170°C
Опір 6,8Ом
Растр виводів 7,62мм
Розміри 25,4x12,7x1мм
Потужність 5Вт
Допуск ±10%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C