TFPR10-3R3-F - Інші резистори
TFPR10-3R3-F
Опис
Резистор: thick film; планарний; THT; 3,3Ом; 10Вт; ±1%; -55÷170°C
Характеристики
Виробник TELPOD
Використання для UPS
Тип резистора thick film
Монтаж THT
Вид резистора планарний
Робоча температура -55...170°C
Опір 3,3Ом
Растр виводів 17,78мм
Розміри 25,4x25,4x1мм
Допуск ±1%
Потужність 10Вт
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C