TFM-M4X19/DR216 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M4X19/DR216
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 19мм; Різьба вн: M4; латунь
Довжина дистанції 19мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 7мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 8мм