TFM-M4X15/DR226OF - Елементи дистанційні металеві
TFM-M4X15/DR226OF
Опис
Screwed spacer sleeve; 15mm; Int.thread: M4; Ext.thread: M4; steel
Характеристики
Виробник DREMEC
Зовнішня різьба M4
Внутрішня різьба M4
Властивості механічних елементів без підрізу
з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Матеріал сталь
Матеріал покриття цинк
Форма втулки шестикутна
Розмір ключа 7мм
Довжина дистанції 15мм