TFM-M3X85/DR215 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X85/DR215
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 85мм; Різьба вн: M3; латунь
Форма втулки шестикутна
Довжина дистанції 85мм
Розмір ключа 6мм
Розмір L3 8мм