TFM-M3X75/DR215 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X75/DR215
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 75мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 75мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 6мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 8мм