TFM-M3X60/DR213 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X60/DR213
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 60мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 60мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 8мм