TFM-M3X45/DR214 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X45/DR214
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 45мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 45мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5,5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Внутрішня різьба M3
Розмір L3 8мм