TFM-M3X45/DR213K - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X45/DR213K
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 45мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 45мм
Внутрішня різьба M3
Зовнішня різьба M3
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 6мм