TFM-M3X40/DR214 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X40/DR214
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 40мм; Різьба вн: M3; латунь
Форма втулки шестикутна
Розмір ключа 5,5мм
Довжина дистанції 40мм
Розмір L3 8мм