TFM-M3X35/DR213K - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X35/DR213K
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 35мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 35мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 6мм