TFM-M3X35/DR213 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X35/DR213
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 35мм; Різьба вн: M3; латунь
Форма втулки шестикутна
Розмір ключа 5мм
Розмір L3 8мм
Довжина дистанції 35мм