TFM-M3X33/DR213 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X33/DR213
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 33мм; Різьба вн: M3; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Розмір L3 8мм
Довжина дистанції 33мм
Матеріал латунь
Зовнішня різьба M3
Розмір ключа 5мм