TFM-M3X25/DR215 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X25/DR215
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 25мм; Різьба вн: M3; латунь
Форма втулки шестикутна
Розмір ключа 6мм
Розмір L3 8мм
Довжина дистанції 25мм