TFM-M3X20/DR214K - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X20/DR214K
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 20мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 20мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5,5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 6мм