TFM-M3X19/DR213 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X19/DR213
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 19мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 19мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 8мм