TFM-M3X18/DR214 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X18/DR214
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 18мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 18мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5,5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 8мм