TFM-M3X18/DR213BK - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X18/DR213BK
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 18мм; Різьба вн: M3; латунь
Матеріал покриття нікель
чорнені
Форма втулки шестикутна
Довжина дистанції 18мм
Розмір ключа 5мм
Розмір L3 8мм