TFM-M3X14/DR213 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X14/DR213
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 14мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 14мм
Внутрішня різьба M3
Зовнішня різьба M3
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 8мм