TFM-M3X12/DR215 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X12/DR215
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 12мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 12мм
Зовнішня різьба M3
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 6мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Внутрішня різьба M3
Розмір L3 8мм