TFM-M2X20/DR211 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M2X20/DR211
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 20мм; Різьба вн: M2; латунь
Довжина дистанції 20мм
Внутрішня різьба M2
Зовнішня різьба M2
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 4мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 5мм