TFM-M2X11/DR211 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M2X11/DR211
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 11мм; Різьба вн: M2; латунь
Довжина дистанції 11мм
Зовнішня різьба M2
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 4мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 5мм