TFM-M2.5X20/DR2112 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M2.5X20/DR2112
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 20мм; Різьба вн: M2,5; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Розмір L3 6мм
Довжина дистанції 20мм
Матеріал латунь
Зовнішня різьба M2,5
Розмір ключа 4мм