TFM-M2.5X14/DR2112 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M2.5X14/DR2112
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 14мм; Різьба вн: M2,5; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Матеріал латунь
Внутрішня різьба M2,5
Зовнішня різьба M2,5
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Матеріал покриття нікель
Форма втулки шестикутна
Довжина дистанції 14мм
Розмір ключа 4мм
Розмір L3 6мм