TFM-M2.5X11/DR212 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M2.5X11/DR212
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 11мм; Різьба вн: M2,5; латунь
Довжина дистанції 11мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 6мм