TFF-M5X90/DR118 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M5X90/DR118
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 90мм; Різьба вн: M5; латунь
Довжина дистанції 90мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 8мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Внутрішня різьба M5
Довжина гвинта 10мм