TFF-M5X20/DR118 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M5X20/DR118
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 20мм; Різьба вн: M5; латунь
Довжина дистанції 20мм
Внутрішня різьба M5
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 8мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм